O Nas

                HAJKA Simply Fashion to nowa marka firmy Amba & Ginda- z miłością dla dzieci.  Firma założona w 2016 roku przez zakochanych w swoich synkach, zwariowanych rodziców. Posiadając wówczas ponad pięcioletnie doświadczenie w ich wychowywaniu, dużo dowiedzieliśmy się o tym, czego najbardziej potrzebują oprócz naszej miłości :-)

Poszukując kolorowych, niebanalnych ubranek zwiedziliśmy mnóstwo sklepów z tym asortymentem. Niestety nie mogliśmy natrafić na to, czego szukamy. Wtedy pojawił się pomysł na stworzenie własnej linii odzieżowej, gdzie każdy rodzic znajdzie coś dla swojej pociechy. Duży nacisk kładziemy na jakość materiałów, dlatego tworząc kolekcje najczęściej korzystamy z polskich dzianin od zaufanych sprzedawców. Odszywamy pierwsze sztuki, które najczęściej trafiają do szaf naszych dzieci. Wszystko to co znajdziecie w naszym sklepie jest produkowane w domowych warunkach. Sprawdzamy jakość każdego ubranka, dlatego mamy pewność, że to co u nas kupicie jest jakości premium.

Jesteśmy dumni ze wszystkiego, co do tej pory udało nam się stworzyć. Dzięki Wam odczuwamy satysfakcję z tego co robimy.

 

                                                      Zapraszamy Serdecznie!

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl